Kurumsal

 

BeycoPlast İnşaat Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti., 2008 yılında plastik inşaat malzemeleri alanında üretim yapmak üzere kurulmuştur. Daha önce İstanbul Beylikdüzü OSB ‘de yer alan üretim tesislerimiz 2017 yılında Silivri’de bir araya toplanmıştır. Toplam 6500m2 kapalı alanı bulanan tesisimizde piyasalarda oluşabilecek değişken taleplere hızlı cevap verebilmek amacıyla metal parçaları plastik ile birleştiren enjeksiyon kalıplama ve polipropilen tesisat parçaları üreten üretim makinalarımız en son teknolojiyle donatılmıştır.Yüksek ürün kalitesi için en iyi hammaddeleri bulma konusuna da büyük önem verilmektedir.Bu nedenle düzenli olarak metal ve plastik hammadde araştırmaları gerçekleştirilmektedir.

Yerden ısıtma ve bina içi temiz su tesisatı uygulamalarında kullanılan tüm boru sistemlerinin aksesuarları zengin bir çeşitle müşterilerimizin ilgisine sunulmuştur. Uygulama  ve montaj esnasında oluşabilecek hatalara engel olan bu aksesuarlar birim işçilik maliyetlerinin de düşmesine yardımcı olmaktadır. Böylelikle borunun dönüş noktalarında gerek uygulamada gerekse kullanımda oluşabilecek hasarlar önlenmiş olacaktır.

1994 yılına dayanan kalıpçılık altyapısı ile sektörün en önde gelen firmalarına geçmişte verdiğimiz destek gurur kaynağımızdır. Kendi üretim hatlarımızda kullanılan kalıpların yanı sıra yurt içi ve yurt dışı plastik enjeksiyon kalıpları taleplerine de hızlı bir biçimde cevap verebilmek en büyük hedeflerimizdendir.